Новини

Онлайн-консультації спеціально для підлітків та молоді, де можна поспілкуватися з професійним психологом або однолітком, розповісти про все на світі та вирішити свою проблему.

15 квітня 2020 р. 16:13

Три поради як покращити становище молоді у вашій громаді вже сьогодні

Зараз ми живемо у період, коли молодь складає найбільшу частку населення за всю історію людства. Молодим людям треба надавати можливість вголос говорити про виклики на їхньому шляху, адже саме вони відіграють найважливішу роль у досягненні мирного і процвітаючого світу, передбаченого Цілями Сталого Розвитку, які держави члени-ООН зобов’язалися досягнути до 2030 року.

21 лютого 2019 р. 10:11

Україна визначила міста, найбільш дружні для дітей та молоді

Київ, 11 грудня 2018 року – Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з UNFPA Україна та Урядом України оприлюднив перелік міст та громад, які першими від України претендують на міжнародний статус «Громади, дружньої для дітей та молоді».

21 лютого 2019 р. 10:11

У Кременчуці провели моніторинг стану благополуччя молоді

КРЕМЕНЧУК, 26 КВІТНЯ 2018 РОКУ. Фонд ООН  у галузі народонаселення (UNFPA) презентував результати пілотного оцінювання стану благополуччя молоді у місті Кременчук.